Přáli byste si pohodu pro sebe i své miminko v prvních měsících společného života?

Zažíváte nepříjemné situace, kdy vaše miminko propadává v pláč? Trápí vás, když máte pocit, že jej nedovedete utišit? Připadají vám tyto chvíle nekonečné a cítite, že už vám ,,docházejí nervy?"

Když jsem opakovaně držela v náruči svého prvorozeného syna, který plakal a kroutil sebou, byla jsem nezradná. Jediné mé přání bylo, aby to už skončilo. Mrzelo mě, že má bolesti a vyčitala jsem si, že jsem asi udělala někde chybu. Zase.

Nechtěla jsem to zažívat. 

Začala jsem tedy shánět informace a zkoušet, co by nám oběma pomohlo. Protože moje psychická pohoda byla stejně důležitá jako pohoda jeho trávení. Díky uzpůsobení každodenní péče jsem už nikdy neprožila štafety probdělých nocí a šíleného období tzv. tříměsíční koliky.

Pokud se potýkáte s bolestmi bříška u svého miminka, tak už jistě víte, že takové chvíle bývají náročné. Může pro vás být těžké udržet si nadhled a neztrácet trpělivost. Přesto toho můžete dosáhnout.

Jako maminka moc dobře znám:

 • ten nepříjemný pocit, že nedovedu utišit svoje plačtivé miminko,
 • tlaky okolí, když se všichni kolem tváří, že mají pohodové mateřství a mě to pořád nějak drhne,
 • ostýchavost a stud, protože něco nevím,
 • nesmělost požádat o pomoc, vždyť to přeci musím zvládnout sama.

Čtyřnásobnou maminkou jsem se stala během necelých šesti let. Díky tomu jsem si skutečně vryla pod kůži, jaký je život s malinkými dětmi. Během té doby jsem z něj vpodstatě nevystoupila. S každým novým členem naší rodiny přišly i nové situace. Pokaždé však bylo znát, že jsem mnohem více v klidu a čerpám z předchozích zkušeností.

Vidím, jak moc pomáhá vzájemné sdílení a empatie. Zvlášť v tak náročné životní roli jakou jen mateřství může být. 

Zajímá vás:

 • jak správně své miminko chovat a polohovat?
  Nalezněte zde vhodné polohy pro novorozence a nejmenší kojence, které jsou doporučovány s ohledem na správný psychomotorický vývoj dítěte.
 • jak aktivně miminku ulevit od bolesti?
  Zjistěte, jak vám může pomoci teplo a jaký druh masáže je pro oblast bříška nejvhodnější včetně správné volby masážního oleje.
 • jak utišit plačtivé miminko?
  Získejte konkrétní postupy a informace k tomu, abyste uspokojily základní vrozené potřeby svého miminka.
 • výčet vhodných poloh pro odříhnutí miminka?
  Naučte se několik variant, jak nabídnout děťátku vhodnou polohu k odříhnutí. Opět s ohledem na věk dítěte a jeho správný psychomotorický vývoj.
 • bezplenková komunikační metoda?
  Záležitost jen pro eko, bio, křovákové maminky? Ale kdepak! Přesvědčte se, že metoda opravdu funguje.

Pokud jste si na některou z otázek odpověděli ANO, je e-book právě pro vás!

Představte si...

že zvládáte vypjaté situace s mnohem větší pohodou, protože znáte příčiny bolavého bříška svého miminka. Rozumíte jeho vrozeným potřebám a dovedete je vyslyšet. Nestresujete se, jaká bude další noc, protože již víte, jak miminku ulevit.

Je krásné držet své miminko v náručí a zároveň si v sobě nést pocit, že jste to zvládli. Že jste jako rodiče postoupili o další stupínek výš. Že jste zkrátka dobří!

Reference

,,Zpracování e-booku je moc hezké, veselé a barevné. Četl se mi opravdu dobře. Oceňuju, že je v e-booku zmíněna i BKM (bezplenková komunikační metoda). Určitě má potenciál pomoci maminkám, všechno je hezky shrnuté. Z jídelníčku třeba nějaké recepty za 6 měsíců vyzkouším. ;)"
Markéta Hasoňováwww.rehabe.cz
,,Celkově se mi e-book četl dobře. Informace jsou dobře popsané, srozumitelně pro všechny, které téma zajímá anebo trápí. Důležité věci jsou vypíchnuté. Myslím, že e-book může být přínosem pro maminky, které neví, co se děje a rády by zjistily něco více o svých miminkách. A jak to celé třeba řešit i jinak, než to radí o generaci starší maminky nebo babičky. Osobně jsem zvyklá na klasickou kuchyni, ale tuším, že i malá změna podle jídelníčku by mohla pomoci i zbytečným poporodním kilům. “
Barbora Dudkovámaminka na mateřské
,,Zpracování se mi líbí, je to stručné a ne zdlouhavé. Určitě by mi pomohlo mít všechno na jednom místě a přečíst si to už v porodnici. E-book je stručná příručka. Nemusím ztrácet čas hledáním na netu a v diskuzích. Recepty mi přijdou fajn, já jsem měla pocit, že vlastně během kojení nesmím skoro nic jíst. Myslím, že takhle by se jíst mělo.“
Michaela Kacerovskámaminka na mateřské

Co se díky e-booku naučíte?

 • Pochopíte, jaké jsou možné příčiny dětské koliky.
 • Dostanete podrobné vysvětlení, jak miminku ulevit, když ho trápí bolestivé bříško.
 • Dozvíte se, jakými způsoby je možné celé situaci předejít.
 • Přečtete si o důležitosti psychické hygieny rodiče.
 • Získáte praktické tipy v inspirativním jídelníčku.

Nahlédněte dovnitř e-booku

Cena e-booku je 290 Kč.

Uvědomuji si, že problematika dětské koliky je velice citlivé téma. Proto jsem zvolila takovou cenu, díky které bude e-book dostupný. Informace v něm obsažené mají veliký potenciál pomoci jak miminkům, tak maminkám.

Po obsahové stránce v sobě e-book skrývá mé mnohaleté zkušenosti získané během péče o čtyři děti. Za tu dobu jsem měla možnost vyzkoušet a zjistit, jaké mám možnosti a co mi skutečně funguje.

E-book je jedinečný svým grafickým zpracováním. Dostal velikou péči, aby skrze svou vizuální stránku naplnil můj záměr pomoci a povzbudit rodiče i ve chvílích nepohody.

Přemýšlíte nad cenou za e-book?

Nejspíše vás napadlo, že si podobné informace naleznete i jinde a zdarma. Ano, je to možná varianta. A také s tím pravděpodobně strávíte hodiny brouzdáním na internetu, čtením nepotřebných pasáží a filtrováním, zda mají konkrétní názory své opodstatnění. Stalo se vám to někdy? Věnovali jste něčemu usílí a čas, abyste získali informace, ale nakonec to byla jen ztráta drahocenné energie?

V tomto e-booku najdete podstatné informace na jednom místě. A navíc zabalené do povzbudivých barev, které podpoří dobrou náladu. Namísto prohledávání internetu se budete moci věnovat svému odpočinku anebo věcem, které jsou pro vás důležité. 

Záleží mi na vaší spokojenosti. Proto nabízím garanci vrácení peněz.

Pokud se vám e-book nebude líbit nebo zjistíte, že není pro vás, máte 14denní garanci vrácení peněz zpět od zakoupení. Jestliže neobjevíte nic nového či přínosného anebo pro vás informace nebudou užitečné, bez otázek vám vrátím peníze zpět.

Pokud se pro e-book rozhodnete, získáte navíc jako dárek

JÍDELNÍČEK MÁMY V HÁJÍCH

Připravila jsem pro vás speciální jídelníček. V období kojení jsem takový vždy hledala, ale nenašla. Tak jsem ho nakonec vytvořila sama. A nyní vám jej nabízím jako inspiraci. Součástí jídelníčku jsou snídaně, obědové polévky a věčeře na celý týden. Navíc získáte nápady na svačiny a druhé večeře pro celou rodinu. 

Objednejte si e-book TEĎ!

A těšte se na přísun informací, díky kterým budete moci získat nadhled a přinést tak větší pohodu pro sebe i své miminko.

Po kliknutí na tlačítko „KOUPIT E-BOOK“  vyplňte objednávkový formulář. Váš e-book přijde e-mailem ve formátu pdf hned poté, co se na mém účtu uhradí platba.